Виховна робота

Школа – це майстерня. Тут вчителі й учні вчаться діалогу, партнерству й демократії, умінню досягати успіху в житті. Школа – це місце, де самореалізуються творчі здібності, формуються почуття власної гідності й відповідальності, панують толерантність, взаємоповага, любов.

Основною метою у вихованні учнів у 2022-2023 навчальному році є формування громадянина, патріота, інтелектуально розвиненої, духовно і морально зрілої особистості, готової протистояти асоціальним впливам, вправлятися з особистими проблемами, творити себе і оточуючий світ.

Ключовими напрямками виховної діяльності є :

• виховання патріотизму;

• громадянське виховання;

• превентивне виховання;

• ціннісне ставлення до себе;

• ціннісне ставлення до сім'ї, родини, людей;

• ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави;

• ціннісне ставлення до праці;

• ціннісне ставлення до природи;

• ціннісне ставлення до культури і мистецтва.

Серед основних завдань — національно-патріотичне виховання на засадах загальнолюдських, полікультурних, громадянських цінностей, забезпечення фізичного, морально-духовного, культурного розвитку дитини, формування соціально зрілої творчої особистості, громадянина України і світу, підготовка учнів до свідомого вибору сфери життєдіяльності та підвищення відповідальності сім'ї за освіту і виховання дітей.