Візитка ліцею

У 2023-2024 навчальному році у ліцеї навчаються 1017 учнів у 40 класах.

Кількість працівників, які працюють у закладі -157 осіб.

Сьогодні ліцей - це культурно-освітній центр міста і, поєднуючи традиції і новаторство, крокує у майбутнє, щоб вихованці гідно прийшли на зміну старшим. Щодня за парти сідають 1014 учнів і разом із своїми наставниками починають писати свій дивотвір - педагогічну поему. Починається вона на подвір’ї, яке завжди ошатне і привабливе.

Священним місцем вважається березовий Сквер Пам’яті, де 38 берізок нагадують учням про випускників й учителів, які життя віддали за мир і спокій рідної землі… Скромний обеліск, виготовлений на кошти випускників різних років, увіковічнює імена і прізвища загиблих у роки Великої Вітчизняної війни й Афганістані однолітків. Саме біля цього місця відбуваються усі урочистості, що об’єднують шкільну родину.

Нині заклад освіти працює у особливому інноваційному особистісно – орієнтованому режимі, забезпечуючи рівний доступ до якісної освіти кожного учня, створюючи для цього умови індивідуального розвитку, психологічного комфорту, емоційно насичене середовище. Цьому сприяє впровадження сучасних освітніх технології і методик. Школа невеликого містечка має свої особливості і складності. З одного боку батьки, діти, вчителі – родина , а з іншого, діти мають обмежені можливості для задоволення і розвитку індивідуальних запитів і можливостей. Тому педагогічний колектив своєю місією вважає допомогти кожній особистості відкрити і сотворити себе.

Давня мудрість говорить, що славу школи несуть її випускники, а честь - становлять її учителі. 46% учителів – випускники школи.

Досягнення школи неодноразово презентувалися на Всеукраїнських освітянських виставках, роботи учнів та вчителів відзначені нагородами різнрізноманітних конкурсів, змагань, ацій.